Sözleşme Yönetim Sistemlerinin İşe Alım Sözleşmelerinde Sağladığı Faydalar

Taha Akbaş
Colorful gradient
Sözleşme Yönetimi Platformu
Sözleşme yönetimi yazılımı, onedocs

Sözleşme Yönetim Sistemlerinin İşe Alım Sözleşmelerinde Sağladığı Faydalar

Ekibiniz yani çalışma arkadaşlarınız iş hayatınızın vazgeçilmez bir unsurudur. Girişiminizin büyümesinde ve başarılı olmasında ekibiniz büyük rol oynamaktadır. Aynı şekilde şirketinizin hali hazırda yürütülen operasyonlarınızın hatasız ve başarılı olması ekibinizin çalışmasına bağlıdır.

İşe alım süreçleri kimi zaman uzun kimi zaman kısa sürmektedir. Nihayet işe alım süreci tamamlanma aşamasına geldiğinde ekibinize katacağınız çalışma arkadaşları ile çalışan sözleşmesi akdetmeniz gerekir. Bu sözleşmelerde çalışan sözleşmesinin türü, çalışma tipi, mesai saatleri, görev tanımı ve kapsamı, ekipman tedariki, güvenlik eğitimi, çalışma birimi ve işçi özlük dosyası gibi birçok hususa dikkat ederken bağlantılı evrakları da sözleşme ile birlikte arşivlemelisiniz.

Çalışan sözleşmeleri açısından asıl sözleşme ve ek evrakların arşivlenmesi ilk etapta önemsiz gibi görünse de olası bir işten çıkartma/ayrılma durumunda ya da meslek hastalı neticesince işçinin işe girdiği zamana dair taahhütleri ve bireysel sağlığına dair beyanlarının kayıtlarınızda bulunması şarttır. Ayrıca münferit çalışan sözleşmesine ait önemli hükümlere hızlıca ulaşabiliyor olmak size zaman kazandırır.

onedocs ekibi olarak sizlere müjdeli bir haberimiz var. Artık sözleşme ve ek evrak arşivleme konusunun zihninizi meşgul etmesine engel oluyoruz. Sizlere onedocs sözleşme yönetim sisteminin çalışan sözleşmeleri açısından sağladığı kolaylıklardan bahsedeceğim.

Bu noktada onedocs sözleşme yönetim sisteminin bulut tabanlı yapısı, hatırlatıcılar, önemli hükümler ve rol tabanlı yetkilendirme özellikleri ihtiyaca cevap verme kousunda öne çıkmaktadır.

Sözleşme Yönetimi
Sözleşme yönetimi yazılımı, onedocs

İşte onedocs sözleşme yönetim sistemi ile sözleşme süreçlerinizi her açıdan daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Yukarıda bahsettiğim öne çıkan özelliklerimiz sizlere sağlayacağımız kolaylıklardan sadece birkaçı. Daha fazla bilgi edinmek ve sözleşme süreçlerinizi nasıl daha pratik hale getireceğimizi öğrenebilmek için internet sitemizden görüşme planlayın butonuna tıklamanızı tavsiye ederim.